Obrazek łądowania
 • Ochrona auta

  Ochrona auta

  na długie lata...

 • Najlepsze produkty na rynku

  Najlepsze produkty na rynku

  oklejamy tylko folią 3M model 1080

 • Nowy kolor?

  Nowy kolor?

 • Czemu nie?

  Czemu nie?

 • Czy już ktoś widział rude Volvo na ulicach Białegostoku?

  Czy już ktoś widział rude Volvo na ulicach Białegostoku?

  a na szybach folia 3M BlackShade

Home

 

 

Auto Detailing Białystok

Auto Detailing to usługa w kosmetyce samochodowej, jest to proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji całego pojazdu lub tylko jego elementów skaldajacy się z wielu etapów. Usługa ta dotyczy elementów zewnętrznych jak i wewnętrznych samochodu. Procesy Auto Detailingu przeprowadzane są z najwyższą starannością, ze szczególną uwagą na najdrobniejsze szczegóły i elementy. Detailing jest czymś znacznie więcej niż tylko myciem i sprzątaniem pojazdu. Jest to dokłądnie zaplanowany zespół czynności prowadzący do odnowienia stanu pojazdu. Auto detailing znacznie poprawia walory estetyczne i użytkowe auta, konserwuje jego elementy na długie miesiące, przedłuża żywotność oraz podwyższa wartość pojazdu.

 

 

 

Smart Repair

Niewielkie zarysowania, drobne wgniecenia, ślady po mechanicznym myciu, czy przetarcia tapicerki. Z czasem przyzwyczajamy się to tych drobnych mankamentów naszego auta i uczymy się nie zwracać na nie uwagi. Ale czy są one na tyle drobne, że ich naprawa jest czasochłonna i nieopłacalna. Czy jest tak naprawdę? Czy na pewno nasz samochód będzie już dobrze wygladał tylko z daleka, gyż po kilku latach uwydatniają się drobne rysy, wgniecenia, które są widoczne tylko z bliska? 

Smart Repair to odpowiedź na powyższe pytania. Sybkie i profesjonalne naprawy estetyczne.

  Najnowsza technologia, najwyższej klasy materiały i produkty oraz sprzęt i wieloletnie doświadczenie są kluczowymi elementami charakteryzującymi naprawy Smart Repair. Zaufaj doświadczeniu.

 

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Auto Detailing & Smart Repair to idealne połącznie, aby świadczyć komplet usług poprawiających stan auta. Odwiedzając naszą firmę Twoje auto może przejść kompletną przemianę, w którą niejednokrotnie ciężko jest uwierzyć. W jednym zakładzie możesz skorzystać z wieloetapowego mycia auta, które poprawi walory estetyczne, doda atrakcyjnosci dla lakieru i innych elementów zewnętrznych i wewnętrznych samochodu. Dodatkowo po oczyszczeniu auta ze śladów używania - również tych niewidocznych gołym okiem, nakładamy powłoki ochronne na lakier oraz konserwujemy każdy element z tworzywa sztucznego. Dzieki takim zabiegom wnętrze naszego auta jest odporne na działanie szkodliwych promieni słoneczych UV oraz  nie chłonie wody i innego rodzaju brudu, a najwyższej klasy kosmetyki nadają atrakcyjny wygląd całemu wnętrzu samochodu. Posiadamy szeroki wachlarz usług dla każdego klienta indywidualnego, flot firmowych, komisów samochodowych oraz autoryzowanych salonów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.