Obrazek łądowania
 • Ochrona auta

  Ochrona auta

  na długie lata...

 • Najlepsze produkty na rynku

  Najlepsze produkty na rynku

  oklejamy tylko folią 3M model 1080

 • Nowy kolor?

  Nowy kolor?

 • Czemu nie?

  Czemu nie?

 • Czy już ktoś widział rude Volvo na ulicach Białegostoku?

  Czy już ktoś widział rude Volvo na ulicach Białegostoku?

  a na szybach folia 3M BlackShade

Home

 

 

Auto Detailing - co to takiego?

  Auto Detailing to rewolucja w kosmetyce samochodowej, to wieloetapowy proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji całego pojazdu lub tylko jego elementów. Proces ten dotyczy zarówno elementów zewnętrznych jak i wewnętrznych pojazdu. Procesy Auto Detailingu prowadzone są z najwyższą starannością, ze szczególną uwagą na najdrobniejsze elementy. Detailing jest czymś znacznie więcej niż tylko myciem i sprzątaniem pojazdu- to precyzyjnie zaplanowany zespół czynności zmierzających do doprowadzenia pojazdu do idealnego stanu. Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe auta, pielęgnuje i konserwuje jego elementy na długie miesiące, przedłuża żywotność oraz zwiększa wartość pojazdu.

 

 

 

Smart Repair - co to takiego?

   Drobne wgniecenia, niewielkie zarysowania, ślady po mechanicznym myciu, przetarcia tapicerki. Z czasem do nich przywykamy i uczymy się nie zwracać na nie uwagi. Wszak są na tyle drobne, że ich naprawa jest czasochłonna i nieopłacalna. Czy tak jest naprawdę? Czy na zawsze już jesteśmy skazani na to, że nasz samochód po kilku latach używania będzie dobrze wyglądał tylko z daleka?

Smart Repair - szybkie naprawy estetyczne.

  Najnowsza technologia, najwyższej klasy materiały oraz sprzęt i wieloletnie doświadczenie są kluczowymi elementami charakteryzującymi naprawy Smart Repair.

 

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  Auto Detailing & Smart Repair to idealne połącznie. Odwiedzając naszą firmę Twój samochód może przejść kompletną metamorfozę, w którą ciężko jest uwierzyć. W jednym miejscu możesz skorzystać z wieloetapowego mycia auta, które poprawi walory estetyczne, doda atrakcyjnosci dla lakieru i innych elementów zewnętrznych i wewnętrznych auta. Dodatkowo po oczyszczeniu auta ze wszelkich śladów używania- również tych niewidocznych gołym okiem, nakładamy powłoki ochronne na lakier oraz konserwujemy każdy element z tworzywa sztucznego. Dzieki temu wnętrze naszego auta jest odporne na działanie szkodliwych promieni słoneczych UV oraz  nie chłonie wody i innego rodzaju brudu, a najwyższej klasy kosmetyki nadają atrakcyjności całemu wnętrzu auta. Posiadamy szeroki wachlarz ofert dla każdego klienta indywidualnego, flot firmowych, komisów samochodowych oraz autoryzowanych salonów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.